PAR

KOKA KARKASA KONSTRUKCIJAS

Mājas pamatkonstrukciju veido koka karkass, kas tiek piepildīts ar siltumizolācijas materiālu. Karkass no abām pusēm tiek apšūts ar karkasa norobežojošo materiālu – kokšķiedras plāksnēm. Pēc kokšķiedras plātņu montāžas karkasā tiek iestrādāta ekovate .Siltināšanai pārsvarā izmantojam dabīgas izcelsmes materiālus, kokšķiedras plāksnes un ekovati. Šie materiāli palīdz nodrošināt telpās optimālu gaisa mitruma līmeni un vienmērīgu temperatūru. Labi izolē skaņu, nesatur kaitīgus vai alerģiskus piemaisījumus, kā arī uzrāda teicamus energofektivitātes rādītājus. Iekšējai apdarei izmantojam reģipša un dēļu apdari ,vai klienta izvēlētu apdari. Ārējai apdarei pamatā izmantojam apdares dēļus vai dekoratīvo apmetumu.
Mājas karkasa konstrukciju būvējam būvlaukumā uz vietas, vai arī veidojam no koka paneļu sekcijām, kas tiek izgatavotas mūsu ražotnē. Būvniecības tehnoloģijas izvēli nosaka vairāki faktori – mājas izmērs, arhitektūra, atrašanās vieta un kravas transporta piebraukšanas iespējas būvniecības vietai.

 

Uzņēmuma attīstību veicina pieredzējuši profesionāļi dažādās nozarēs .Šo dažādību mēs novērtējam gan darbā, gan komandas ikdienā.

 Gadiem ejot esam uzkrājuši zināšanas par kokmateriālu kā daudzpusīgu būvniecības materiālu.

Koka ēkas ir mūsdienu un nākotnes energoefektīvās būvniecības daļa, jo koksnes īpašības ļauj izmantot to dažādu projektu realizācijai.

Tā kā uzņēmuma darbība ir saistīta ar koka būvniecības nozari tad pēc klientu pieprasījuma mēs piedāvājam arī  dažādu citu koka  ēku būvniecību :

  •  Atpūtas un kempingu mājiņas
  • Moduļu mājas  -ar iespēju uzstādīt uz skrūvpāļiem
  • Dažāda lieluma koka konstrukciju angāru /noliktavu būvniecību
  • Koka vasarnīcas
  • Dārza mājas,
  • Auto nojumes, garāžas,
  • Palīgēkas
Kvalitātes garantija

Mūsu daudzo gadu ilgā pieredze ļauj mums garantēt kvalitāti

Pieejamas cenas

Pie mums Jūs nepārmaksāsiet, viss būs atbilstoši tāmei un tirgus situācijai

Ievērojot termiņus

Mēs nekavējam termiņus, būvniecību veicam noteiktajā laikā

   
Cenas pieprasījums